Renditingimused

Dokumendid
Rentnik peab olema vähemalt 18.a. vana ning omama kehtivat juhiluba ja krediitkaarti (või krediitkaardi tunnustega deebetkaarti).

Rendiauto väljastus ja tagastus
Rendiautode väljastamine ja tagastamine toimub  aadressil Ülase 12, Tallinn (Kristiine keskuse lähedal).
Lahtioleku ajad:
E-R 09:00-18:00
L-P  vastavalt broneeringutele ning rendiauto väljastamisel või tagastamisel lisatasu 8 EUR/kord (ajavahemikus 09:00-18:00)
Muul ajal toimub rendiautode väljastus ja tagastus kokkuleppel.
 
Broneering
Broneeringu vormistamisel saadetakse automaatselt Teie e-mailile sisestatud tellimus.
Kodulehe kalkulaatori hinnad on informatiivsed. Hinnad võivad muutuda vastavalt talvise või suvise rendiperioodile (vaata hinnakirja http://autorent24.ee/hinnakiri ) 

Broneering on kinnitatud, kui sellele on saadud kinnitus rendifirma esindaja poolt e-maili või telefoni teel. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendi algust ei ole garanteeritud soovitud autoklassi olemasolu ja kinnituse või mittekinnituse õigeaegne saatmine. Autorent24 on õigus asendada tellitud auto selle puudumisel suurema või sama klassi autoga säilitades hinna vastavalt tellimusele.

Maksmine
Autorendi teenuste eest tasumine toimub ettemaksuna enne rendiperioodi algust sularahas, pangakaardiga või ülekandega. Pangakaardiga on võimalik tasuda sõltumata asukohast. Kasutame selleks mobiilset makseterminali. Broneerimise korral on Rendileandjal õigus nõuda ettemaksu 20% kogu renditasust, mida broneeringu tühistamisel ei tagastata.

Tagatisraha
Auto rentimisel tuleb tasuda tagatisraha, mis broneeritakse Rentniku krediitkaardilt (või krediitkaardi tunnustega deebetkaardilt), olenevalt autost al.200 EUR. Tagatisraha vabastatakse Rentnikule auto tagastamisel pretensioonide puudumisel ca 1-10 tööpäeva jooksul. Rendilaandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha. 

Auto seisukord
Rendiauto antakse Rentnikule üle täis kütusepaagiga, pestuna ja tehniliselt korras seisus. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid.

Kindlustused
Rentniku omavastutus avarii korral on 390 Eur ja varguse korral 15% sõiduki maksumusest.
Vähendatud avarii omavastutusteenus Superkasko , võimaldab vähendada omavastutust 0 eur-ni

Läbisõidupiirang
Rendiperioodi 1-29päeva renditasu sisaldab piiranguta kilometraaži Eesti piires.
Rendiperioodi 30+ päeva renditasu sisaldab kuni 4000km / 1 kuu. 
Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,1 eur/km

Väljaspool Eestit kehtib läbisõidupiirangud (kilometraaži loendamine algab auto üleandmise hetkest ning lõppeb auto tagastamisel):

Sõiduautodel 300km/ päeva kohta, kuid mitte rohkem kui 4000 km rendiperioodi või ühe  kuu kohta. Limiitide ületamisel rakendub lisatasu 0,1 eur/km
Väikebussidel 400km
/ päeva kohta, kuid mitte rohkem kui 5000 km rendiperioodi või ühe kuu kohta. Limiitide ületamisel rakendub lisatasu 0,1 eur/km
Kasutuspiirkond
Autoga ei ole lubatud sõita väljaspool Eestit ilma Autorent24 kirjaliku nõusolekuta. 

Muu
Autorent24 ei hüvita auto tehnilise rikke korral reisi katkemise kulusid, kaudseid kulusid, saamata jäänud tulu ega muid sarnaseid kulusid. Kindlasti soovitame teha reisikindlustuse, kus sees ka kaitse reisi katkemise vastu, sellisel juhul korvab reisi võimaliku katkemise kulud teie kindlustusandja.

Sõiduki rentimisel kehtivad Rentnikule käesolevad tingimused ja rendilepingu üldtingimused. Vastuolu korral rendilepingu üldtingimuste ja käesolevate tingimuste vahel, kehtivad käesolevad tingimused.


Autorent24 on õigus keelduda sõiduki rentimisest.
mail-icon

Kirjuta meile

info@autorent24.ee

phone-icon

Helista meile

+372 54 440 000

TOP